Герасимова грубо обізвали під час оприлюднення телефонної розмови Тимошенко


Дата: 06.04.2019 06:49:52 Просмотров: 69683 Длительность: 02:00
Поделиться:

Категории: Новостное
Герасимова грубо обізвали під час оприлюднення телефонної розмови Тимошенко

"Артур, ти ж придурок. Ти просто придурок" - член "Батьківщини" Олександр Абдуллін у мікрофон облаяв керівника фракції БПП Артура Герасимова.
Артур Герасимов під час свого виступу нагадав парламентарям про оприлюднений у мережі аудіозапис розмови осіб, чиї голоси схожі на голос Юлії Тимошенко та голос Ігоря Коломойського, під час якої політик начебто вітає олігарха із днем народження. Він увімкнув запис на своєму телефоні та підніс до мікрофонів на трибуні парламенту. Проте у цей момент до голови фракції БПП підбіг нардеп від «Батьківщини» Олександр Абдуллін.

#ZIK #Деталі

Телеканал ZIK. Стаємо ближчими

Прямий ефір Україна

Підписатись на канал:

наш сайт:
ми у Facebook:
ми у Twitter:
ми в Іnstagram: _tv_channel/
ми у Telegram: _ua

Похожие видео:

Написать комментарий




Комментарии

Олександр Пустовіт
18.03.2019 12:49:48
Канал зик - пидарасы! И работают там только пидарасы! Как и хозяин ихний, пидарас! Богатый пидарас. Ибёт там их все, и мужиков и баб. Трипером своим их заражая.
Gennadiy Alyeynyk
18.03.2019 13:56:43
еврей еврейку не бросит
Віктор Домарев
18.03.2019 14:54:17
Герасимов-последгяя сволось.Это личное дело каждого,кого поздравлять,а кого проклинать.Ты подонок и холуй!
Натаниель Бампа
18.03.2019 10:28:41
А порнуху какую-нибудь, когда пустят прямо на экране в этом дурдоме?
СМЕРТЬ ОЛІГАРХАМ
17.03.2019 12:27:53
ТИМОШЕНКО ШЛЮХА ПРАСТІТУТКА ПАДСТЄЛКА ВСЕ ЩО ВОНА РОБИТЬ ЦЕ ВСІ ЇЇ ТРАХАЮТЬ В РОТ ЇЇ ДАЮТЬ ..КІНЧАЮТЬ ТИМОШЕНКО В РОТ
Киевская Русь
17.03.2019 11:37:24
Как эта шлюха всех доводит
Andrij Ruen
17.03.2019 20:36:29
Яка різниця-вальцман чи капітельман-все теж саме жидівське надувалово.
Glas Narodny
17.03.2019 05:30:35
У Тимошенко рейтинг більше 30%, фальшива соціологія готує країну до масштабних фальсифікацій, навмисно занижуючи її рейтинг вдвічі. Але вся ця мишача метушня придворної челяді не допоможе Порошенку - президентом буде Юлія Тимошенко, крапка. Сфальшувати вибори, як це зробив Януковоч з Ющенком у 2010 році, рошенівське кодло не зможе, бо вже ніхто не проголосує за однотурове лайно - мародера, брехуна і зрадника Порошенка! Геть Порошенка!
Анатолий Тезин
17.03.2019 11:35:55
Мочите мрази друг друга
Oleg Musienko
17.03.2019 21:26:31
Зачем показывать старые рейтинги, мураев слился с вилкулом
Добрый Человек
17.03.2019 00:27:35
Герасим порохоботская шлюха
Owen Nikolas
18.03.2019 12:48:01
Чому це падло бездлєкра -герасимов ще не за гратами ,а на трибуні верховної ради.
Volnyj
17.03.2019 07:00:41
Бабуся забрехалась.
Марго Рита
18.03.2019 15:22:23
Пауки в банке.начали кусать друг друга....зашевелились
Лариса Ларисова
18.03.2019 09:32:50
Пусть порохоботы себя за задницу укусят!!Юля Владимировна наш президент Украины!!!! Это последний шанс для нашего будущего.
Андрей
19.03.2019 01:46:39
И опять екзетполы, и опять русский дух обосрался, и воняет. Слава Україні .!!! ????????????
Arktor Silicy
17.03.2019 16:28:59
все пытаются подвинуть тимошенко потому что она неудобна олигархам.поэтому только я за нее